Aktualności
Podpisanie Kodeksu Ucznia w LO
Podpisanie aktu w gostyńskim liceum poprzedzone było dyskusją w klasach. 13 października na uroczystym poranku po krótkiej części wstępnej w księdze zawierającej Kodeks Ucznia podpisy złożyli dyrektor Aleksy Szmyt i członkowie Rady Samorządu Uczniowskiego.
Info: Maciej Gaszek & Mariusz Sobecki (GaSo)


