Aktualności

OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Pragnąc poszerzyć fotograficzną historię Ziemi Gostyńskiej zwracamy się do wszystkich z prośbą o udostępnianie archiwalnych fotografii. Przejrzyjcie swoje albumy, zapomniane koperty, szuflady z pamiątkami.

Chcemy ocalić od zapomnienia nasze lokalne dziedzictwo!

Mogą to być zdjęcia budynków, ulic, mieszkańców, uroczystości państwowych, szkolnych czy kościelnych. Chcemy pokazać jak kiedyś wyglądało życie w Gostyniu i okolicy. Dzięki archiwalnym fotografiom, które do tej pory zdobyliśmy, codzienie przenosimy Was do przeszłości.
Każde zdjęcie jest ciekawe, przedstawia kogoś lub jakieś wydarzenie, dlatego udostepniając fotografie poznamy nowe historie związane z regionem gostyńskim.
Służymy radą i pomocą w wykonaniu skanów, które możemy wykonać także u Państwa.  Można się z nami skontaktować drogą elektroniczną na adres gaso@gaso-gostyn.pl lub telefonicznie (Maciej tel. 500-023-872, Mariusz tel. 607-564-674) oraz na profilach społecznościowych. 

Jeśli wyślecie zdjęcia drogą elektroniczną, to dopiszcie formułę "Wyrażam zgodę na publikację na portalu www.gaso-gostyn.pl oraz profilach społecznościowych prowadzonych przez portal".

Info: Maciej Gaszek & Mariusz Sobecki (GaSo)

Wróć