Aktualności

Kino "Słońce" w budowie

Nie przypadkowo przyjęliśmy nazwę "Słońce" dla kina, które oragnizujemy w tym roku podczas Strefy Militarnej. Tak właśnie nazywało się obecne Kino "Pod Kopułą", kiedy jego otwarcia dokonano w 1936 r. Poniżej zdjęcia z budowy "strefowego" kina.

Organizatorami Kina „Słońce” podczas Strefy Militarnej 2015 są:

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik”
Muzeum w Gostyniu
Portal gaso-gostyn.pl
telewizjagostyn.pl
Grupa Rekonstrukcji Historycznej Komenda Główna Milicji Obywatelskiej '44/'90
Stowarzyszenie Historia Militaris

Info: Maciej Gaszek & Mariusz Sobecki ( GaSo )   Foto: Przemysław Wawrzyniak

 

Wróć