Aktualności

AKADEMIA CUP Grand Prix Dolsk 2013.

Już w najbliższą sobotę 20 lipca odbędzie się kolejne spotkanie z AKADEMIA CUP. Ponownie spotkamy się na Plaży Miejskiej w Dolsku. Tym razem siatkarze plażowi będą mieli okazje zagrać w turnieju nocnym. Początek rywalizacji godzina 20:00 ( 19:30 zapisy i losowanie).  Będzie to już trzeci turniej z cyklu AKADEMIA CUP Grand Prix Dolsk 2013, w którym łączna pula nagród wynosi 10 000zł.

Obecnymi liderami klasyfikacji jest para Marcin Szczechowicz / Alex Andryszewski. Półfinaliści każdego turnieju otrzymują pamiątkowe koszulki, a pierwsze trzy pary nagrody rzeczowe.
Organizatorami Grand Prix jest: Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dolsku, UKS Kaniasiatka Gostyń oraz UKS Kusy Dolsk. Sponsorem strategicznym oraz fundatorem głównych nagród AKADEMII CUP jest pani Natalia Kaczmarek,właścicielka firmy Aberos "Akademia kierowcy" (www.aberos.pl).
Natomiast współorganizatorami Grand Prix są: Gmina Dolsk, Gmina Krzywiń oraz Powiat Gostyński.
Przypominamy również o zapoznaniu się z regulaminem zawodów, a osobom niepełnoletnim o wypełnieniu przez rodziców (opiekunów) zgody na udział w turnieju.
Pliki do pobrania na stronach: www.kaniasiatka.eu oraz www.osir.dolsk.pl

Informacja: Adam Biernat

Wróć