Aktualności

"Wysłodki 2 czyli mleczko w tubce"

Wysłodki 2 czyli mleczko w tubce. Zbiór opowiadań, będących kontynuacją wspomnień  z 2016 roku Wysłodki. Łukasz Konieczny ponownie wprowadza czytelnika w świat dzieciństwa, spędzonego w Gostyniu, a przypadającego na lata osiemdziesiąte XX wieku. Wysłodki 2, to opowieści o mieście Gostyniu. O ludziach z tego miasta. Także o jego charakterystycznych miejscach. Również o takich, jak wiadukt przy dworcu, które nie istnieją.  

Każdy z czytelników powinien znaleźć pośród 28 krótkich historyjek, choćby niewielki fragment, który go rozbawi, wzruszy, zaintryguje czy też sprawi, że czas na chwilę się zatrzyma.

Łukasz Konieczny urodzony w 1974 roku gostyniak mieszkający w Lesznie. W 2016 roku zadebiutował zbiorem opowiadań-migawek Wysłodki, w których przeniósł czytelnika do dzieciństwa spędzonego w Gostyniu w połowie lat 80-tych XX wieku. W 2017 roku wydał mini powieść Marcel. Wysłodki 2 są kontynuacją wspomnień z czasów, gdy autor miał nie więcej niż kilkanaście lat.

Premiera - początek października. Dostępna w gostyńskich księgarniach, na Allegro.pl oraz jako ebook w księgarniach internetowych.

Info: Maciej Gaszek & Mariusz Sobecki (GaSo)

 

Wróć