Aktualności

Pomóżmy Maciejowi !

Nazywam się Maciej Uzarski, mam 36 lat. Od roku choruję na nowotwór kręgosłupa piersiowego. Przeszedłem siedem bardzo skomplikowanych zabiegów operacyjnych, które miały na celu usunięcie „tego niechcianego gościa”, niestety zarówno operacje jak również chemia i radioterapia nie przyniosły rezultatów. Próbowali mi pomóc lekarze w całej Polsce, ale skończyło się na tym że każdego dnia przechodzę męki z bólu bo guz rozrasta się, zajmując kolejne partie mojego kręgosłupa. Kiedyś byłem wesołym człowiekiem, miałem pasję, łowiłem ryby rekreacyjnie, gdy zachorowałem pomyślałem sobie, że nie wyobrażam sobie życia na wózku inwalidzkim, bez mojej wędki. Dziś moje spojrzenie na życie ewoluowało, chcę żyć, nawet na wózku, ale CHCĘ ŻYĆ.

Ta siła walki popchnęła mnie do poszukiwań alternatywnego leczenia. Znalazłem pomoc w Klinice w Berlinie. Lekarz z tegoż szpitala zadeklarował się, że jest gotów mnie zoperować gwarantując tym samym 90% powodzenia operacji. Idąc za pomysłem wystąpiłem z wnioskiem do Narodowego Funduszu Zdrowia o zgodę na pokrycie kosztów operacji, jak się okazało to czasochłonna procedura, a mój czas się kończy. Dlatego też nie pozostaje mi nic innego jak prosić ludzi o pomoc finansową, by wsparli mnie w uzbieraniu 150.000 zł.
Wiem, że każdy ma swoje życie i swoje problemy, ale ja głęboko wierzę, że każdy z Was wesprze mnie choćby dziesięcioma złotymi, niby mało ale każdy z nas ma znajomych, kolegów, sąsiadów, braci, siostry. Jeśli zbiorą się wszyscy ja tym samym dostanę szansę na dalsze życie. Proszę nie bądźcie obojętni.

Nr Konta : 62109012580000000123074361
Właściciel konta: Maciej Uzarski
Ul. Górna 4/3 Gostyń 63-800
Bank : BZWBK S.A o/ Gostyń
SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL
Tytułem: POMOC DLA MACIEJA
Maciej

Można także przekazać 1% z podatku dla Fundacji, do której należy Maciej.
Dane potrzebne do przekazania 1% to:
KRS 0000151452
CEL SZCZEGÓŁOWY 1% „ POMOC DLA MACIEJA UZARSKIEGO”
Należy zaznaczyć pozycję 134 wyrażenie zgody na przekazanie.
W pozycji 135 należy wpisać swój numer telefonu lub maila

tl_files/pliki/inne/Uzarski Maciej.JPG.

 

 

 

Wróć